Üdvözöllek Vendég | RSS
Az én honlapom
Főoldal | Holoszoba - Fórum | Regisztráció | Belépés
 
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Karakter lapok » Játék Tér (Jedi Templom) » Holoszoba
Holoszoba
AtrismesterDátum: Csütörtök, 2012-06-21, 4:08 PM | Üzenet # 1
Jedi lovag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ez az a kis helyiség ahol az információk befutnak a hírszerzőktől. A lovagok és mesterek itt informálódhatnak a templomba befutó segélyhívásokról.
 
mesélőDátum: Kedd, 2012-07-24, 6:47 PM | Üzenet # 2
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
EGy hívás futott be egy segítség kérés... - Kérem valaki vál...oljon bolygónkat megtám..... megt....... m..ke. a ..epar....... kérem válasz..... sürgős !!! Azon... .egí...... kérek mi..l .a....b .
- egy bolygót megtámadtak a bolygó koordinátái nincsen megadva. - Az ad.s ak..oz.. itt .gy h.ly ahol be..él.. tud...k ... - hangzott el ismét a kétségbe esett hang. Majd a monitoron végig fut egy sor koordináta 0,369 ahol kapcsolatba lehet lépni a segélykérővel az üzenet nehézkesen érkezett és töredezett !


Az üzenetet módosította: mesélő - Kedd, 2012-07-24, 6:53 PM
 
YodaDátum: Kedd, 2012-07-24, 7:07 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Yoda mester mint minden reggel végig sétált a templomon és azt vitte észre hogy egy üzenet pityeg a kijelzőn. - Vajon mi lehet ez? - lassan botorkált oda majd megnyitotta az üzenetett. Alig lehetett érteni az üzenetet szakadozott ... - Hmm gyere csak ide kis barátom ha lehet meg kérnelek kódolt nekem ezt az üzenetet. A kis astrodroid félénken gurult ki a sarokból majd a mester kérésére kiegészítette ezt a kis üzenetet ezért már értette. A koordinátát betáplálta ami a nyílt űrbe vezetett.

/ A KÜLDETÉSRE A JELENTKEZŐKET A CSEVEGŐ MELLETI JELENKEZŐ RÉSZNÉL VÁROM!!! /
 
FelhőbenjáróDátum: Kedd, 2012-07-24, 8:40 PM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Barátok
Üzenetek: 32
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Udv Joda mester az erő legyen. Veled. Remlem többek. Vonnak. Jelentkezzen smile ez oldal nagyon. Vegyes. De minél. Szívesen. Anal jobb lesz biggrin tele múltak. Napok. De. Jelek Egy de többen. Lesznek. smile
 
kenobiDátum: Kedd, 2012-07-24, 8:53 PM | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia megélő. Ne izgulj. Meg kaput. Az üzletet. De. Itt vagyok. Az küldés. Szoba. Mi. Nem ertem. Azt jelöltek nekünk. Padme Koszenom smile
 
PadméNabooiszenátorDátum: Szombat, 2012-08-11, 9:25 PM | Üzenet # 6
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 100
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Juj
 
Fórum » Karakter lapok » Játék Tér (Jedi Templom) » Holoszoba
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024Ingyenes webtárhely uCoz