Üdvözöllek Vendég | RSS
Az én honlapom
Főoldal | Tehát javában dúl a háború - Fórum | Regisztráció | Belépés
 
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Karakter lapok » Minden eddiginél hevesebb harcok » Tehát javában dúl a háború
Tehát javában dúl a háború
PadméNabooiszenátorDátum: Szerda, 2012-12-12, 4:47 AM | Üzenet # 1
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 100
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tehát javában dúl a háború a Köztáraság és a Dooku gróf vezette Szakadárok között. Hőseink, Obi-Wan Kenobi és Anakin Skywalker egy bolygón harcolnak, amikor először Anakin kap egy új padawan-t maga mellé, Asoka Tano-t. A fiúnak nem nagyon van ínyére a dolog, de nincs más választása mint maga mellé venni az ifjú hölgyet. Ráadásul a jedik új feladatot is kapnak. A háború további sikeres folytátásához meg kellene szerezniük az engedélyt, hogy a Köztársasági egységek berepülhessenek a Tatooine bolygó légterébe. Csakhogy a Tatooine bolygó a Hutt-ok ellenőrzése alatt van, akik nem igazán szimpatizálnak a Köztársasággal. Viszont a Hutt-ok vezérének Jabba-nak a fiát elrabolták, ezért Anakin azt a feladatot kapja, hogy juttassa vissza épségben, így elnyerve Jabba engedélyét. Azonban a Szakadároknak is van egy tervük, amellyel szeretnék keresztül húzni a jedik számításait, és egyúttal a maguk oldalára állítani a Hutt-okat…
Nos, George Lucas 1977-ben vitathatatlanul maradandót alkotott a Csillagok Háborújával. (Tavaly volt a 30 éves évforduló). Viszont ezt az animációsfilmet eléggé negatívan fogadták. (Sokan már eleve az előzménytrilógiát is elutasítják) Kifogásoltak sokan az animációt, én (mivel nem értek ehhez), ebbe most nem mennék bele. Nekem maga a film tetszett (mondtam az elején, hogy elfogult vagyok). A sztori ugyan az eddigi SW filmekhez képest jóval, kevesebb összekuszálás és csavar benne. Nyilván ez az alkotás a fiatalabb korosztály számára (is) készült, így számukra is érthetővé kellett tenni. Részemről 7 és fél pontot simán tudok rá adni, és kíváncsi vagyok a sorozatra, hogyan-merre halad tovább történet. (Illetve azt igazából már tudjuk, hogy merre, így inkább a hogyan a kérdés.)
 
AsohkaDátum: Szerda, 2012-12-12, 4:53 AM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 18
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Küldésre készen állok nagyon jó küldés azt Anakin mester soha nem hagyom magára de más hova küld kor szívesen követem parancsát nagyon szeretem szét szabdlani koncerv dobozokat mondta nevete Anakin
 
FelhőbenjáróDátum: Szerda, 2013-01-09, 8:20 PM | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Barátok
Üzenetek: 32
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello. Asoka. Nagyon. Uj. Egy küldés. Be vagyok. Ide. Most. Padme. Kell. Kimentünk. Az ellenség karamai. Közül. Nagy. Veszebej. Van padme. Szenátor. Miden. Perc. Számít. Miden. Környt. Jo. Fordítanak. Azt. Keresés. 2. Lege. Padme. Urno. Ki Szabaitasa. Elidukt. Asoka. Tavanyom. Al smile vigyáz. Asoka. Mert ne. Be becsüld le. Az ellen. Felének. Az erejét. Módja. Anakin. A tavanynak. Ám. Magyon. Ügyes. Haracok. Asoka.
 
Fórum » Karakter lapok » Minden eddiginél hevesebb harcok » Tehát javában dúl a háború
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024Ingyenes webtárhely uCoz