Üdvözöllek Vendég | RSS
Az én honlapom
Főoldal | Tiéd a döntés joga. - Fórum | Regisztráció | Belépés
 
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Karakter lapok » Küldetések » Tiéd a döntés joga.
Tiéd a döntés joga.
mesélőDátum: Csütörtök, 2012-07-26, 9:23 PM | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kenobi saját delta7 osztályú elfogó vadászában ül és kíséri a nabooi cirkálot. Felhőben járó és Padme szenátor nő a cirkáló pilóta fülkéjében ül és épp kom kapcsolatban vannak Obi-Wannal. A feladatról még nem tudtok szinte semmit Yoda mester tegnap felkeresett bennetek, hogy el kell utaznotok egy koorditához ahol kapcsolatba léptek a segélykérővel. Mikor a szenátor nő megtudta, hogy egy bolygó veszélyben lehet akkor azonnal csatlakozni kívánt a két jedihez. Kenobi megpróbálta lebeszélni Padmét de a szenátornő hajthatatlan volt ez ügyben. Kenobi jedi mesternek még mindig aggodalmai voltak ezzel kapcsolatban és még mindig nem tartotta jó ötletnek, hogy velük tartott. Most a megadott koordinátáknál vagytok és várjátok a hívást.

/sorrend: Kenobi, Padme, Felhőbenjáró, segélykérő/
 
kenobiDátum: Péntek, 2012-07-27, 11:14 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
-Hát igen padmé nagyon veszélyes ez küldi nem nőnek való de makacs felséges úr nő. -fejezte be Obi-Wan és utána hallotta, hogy nevet felhőben járó. Még az űr távolságában is jól érezhető volt, hogy nagyon jó hangulat alakult kiPadme és Anakin között, a várakozás idején.

/Javította mesélő. /


Az üzenetet módosította: kenobi - Péntek, 2012-07-27, 11:22 PM
 
PadméNabooiszenátorDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 10:22 PM | Üzenet # 3
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 100
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen. Várakozás. Legg unalmas. Dolog. De. Mi. Nagyon. Nevetünk. Anakin. Nagyon. Sokat. Volt. Együtt 10 éve nem látunk. Egymást. Nagyon hamar. Fel. Nőt anaki.azt. Módom. Ne. Nője fel olyan hamar
 
FelhőbenjáróDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 10:26 PM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Barátok
Üzenetek: 32
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én. Nem. Korak fel. Nőni. Padme. Nagyon. Szeretlek padme Naboo. Szektorát. Nagyon. Jó volt. Nézni. Gyoru. Szemet. Küldés. Során. Nagyon. Sok. Mident. Meg múltam padme. Nak az erő. Az. Mit. Meg múltam neki biggrin
 
AsohkaDátum: Vasárnap, 2012-09-30, 7:03 PM | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 18
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tevetek mulatnak. Napok. Sehol. Senki. Nagyon. Türelemel. Kel eről. Kérjen. Segíjero smile nagyon turlem. Modta. Anaki padme. Azt legyenek. Együtt. Vanak de. Agodot. Anakin mi igy fejbe. Vetem útra. Kele segítek. Modam Asoka. Lehet. Nem. Őrének. De valóm kockázatot biggrin
 
PadméNabooiszenátorDátum: Szombat, 2012-10-06, 10:19 PM | Üzenet # 6
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 100
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Asoka. Hat te mit keresel. Itt kevedem. Asokatol. Asoka. Mondata. Nekem. Nem bírt. Tétlenül. Ülni a popajan. Hat. Gyereke biggrin
 
Fórum » Karakter lapok » Küldetések » Tiéd a döntés joga.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024Ingyenes webtárhely uCoz